17.06. - 20.06.2020

Mezinárodní veletrh přírodního kamene a jeho zpracování


Přírodní kámen patří k nejstarším, nejfantastičtějším a nejtrvanlivějším materiálům. To, že je přírodní kámen aktuální materiál také v dnešní době, dokazuje pravidelně jednou za dva roky právě mezinárodní veletrh Stone+tec v Norimberku.

 

DOTACE pro vystavovatele od CzechTrade

Česká agentura pro podporu obchodu CzechTrade organizuje na veletrh Stone Tec společný stánek českých firem. Firmy se mohou zúčastnit expozice za výhodných finančních podmínek. Společná expozice je spolufinancována z OPPIK, projekt  NOVUMM.  Každá zúčastněná firma má při splnění kritérií příležitost čerpat dotaci z evropských fondů do výše 80 000 Kč na způsobilé výdaje. Povinná výše participace firmy je 50 %.

Účast pro vystavovatele je organizačně velmi nenáročná. Stavbu a organizaci společné expozice zajišťuje CzechTradem vybraný dodavatel, který zajistí expozici na klíč. Příklad: participuje-li firma na společné expozici plochou 9 qm, činí její nálady ca 45 tisíc Kč. V případě zájmu nás kontaktujte. 


Odborná nabídka


  • Přírodní kámen pro vnitřní a vnější využití, fasády, techniky zpracování upevnění, péče, konzervování a restaurování přírodního kamene, bezpečnost práce a ochrana životního prostředí služby
  • Umělý kámen pro vnitřní využití
  • Technika: stroje, zařízení a nářadí na získávání přírodního kamene, zpracování přírodního kamene, zasazení a instalování přírodního kamene, výroba nářadí pro zpracování diamantů, těžební technika, doprava, obaly
  • Náhrobky, památníky a příslušenství, přírodní kámen na pomníky náhrobní kameny, doplňky na pomníky

Pro vystavovatele

 

Online přihláška

Dotace od CzechTrade, projekt NOVUMM

 

Prospekt


Pro návštěvníky

 

Katalog vystavovatelů Stone tec 2018

Prospekt pro návštěvníky


Pro média

 

Tiskové centrum