25.06. - 27.06.2019

Mezinárodní veletrh pro senzoriku, měřící a zkušební techniku


Veletrh Sensor+test je mezinárodní veletrh senzorů, snímačů, měřicí techniky, diagnostických a zkušebních zařízení. Každoročně se mohou návštěvníci během tří veletržních dnů přesvědčit o tom, že svět kolem nás je plný snímačů a měřicí techniky, bez kterých se žádné moderní zařízení neobejde. Od automobilu, přes soustruh a mobil až po domácí spotřebiče, všude kolem nás je stále více a více senzorů a snímačů.

 

Veletrh Sensor+test 2019 je zařazen do dotačního programu agentury CzechTrade, do OPPIK, projekt NOVUMM KET. Malé a střední výrobní podniky se sídlem, pobočkou či provozovnou mimo Prahu mohou čerpat dotaci z evropských fondů až do výše 90 000 Kč. Povinná výše participace firmy je 50 %.  V případě zájmu o zaslání detailní nabídky nás kontaktujte.


Odborná nabídka


  • Senzory: materiály, komponenty, senzory, ovládací prvky, senzorové systémy, senzorické měřicí přístroje, výzkum a vývoj, výroba, odzkoušení, kalibrace
  • Měřicí technika: systémy, hardware a software pro přenos dat, sběr a vyhodnocení dat, laboratorní technika a analyzátory, poradenství, vývoj, zakázková měření
  • Zkušební technika: zkušební systémy, stroje a stavy, součástky a komponenty pro zkušební zařízení, simulační systémy, poradenství, vývoj.

Pro vystavovatele

 

ApplicationDirectExhibitor na Sensor+Test 2019

Dotace NOVUMM KET od CzechTrade

Prospekt


Pro návštěvníky

 

Katalog vystavovatelů

Vstupenka zdarma po registraci zde.

Informace pro návštěvníky zde.

 


Pro média

 

Tiskové centrum