18.03. - 21.03.2020

Mezinárodní veletrh dřevoobráběcích strojů


Veletrh HOLZ-HANDWERK se pravidelně jednou za dva roky stává platformou truhlářů a stolařů, tesařů a návrhářů interiérů, ale také architektů, kteří se zde sejdou, aby nalezli inovační a prakticky orientovaná řešení na téma dřevo – od funkčních materiálů až po nejmodernější stroje a nástroje na zpracování a obrábění dřeva.

 

DOTACE pro vystavovatele 

Česká agentura pro podporu obchodu CzechTrade organizuje na HOLZ HANDWERK společný stánek českých firem. Firmy se mohou zúčastnit expozice za výhodných finančních podmínek. Společná expozice je spolufinancována z OPPIK, projekt NOVUMM Každá zúčastněná firma má při splnění kritérií příležitost čerpat dotaci z evropských fondů do výše 80 000 Kč na způsobilé výdaje. Povinná výše participace firmy je 50 %.

Účast na společné expozici je pro vystavovatele organizačně velmi nenáročná. Stavbu a organizaci společné expozice zajišťuje CzechTradem vybraný dodavatel, který zajistí expozici na klíč. Příklad: participuje-li firma na společné expozici plochou  12 qm, činí její nálady ca 66 tisíc Kč. V případě zájmu nás kontaktujte.  Jeli splněna podmínka společné expozice, mohou o dotaci žádat také samostatně vystavující firmy.

 

Paralelně probíhající veletrh FENSTERBAU FRONTALE je mezi odborníky považován za nejvýznamnější odborný veletrh pro okna, dveře, fasády, související technologie, komponenty a stavební prvky, v neposlední řadě pak pro stoje na výrobu oken. Jak pro vystavovatele, tak pro návštěvníky přináší tato kombinace v určitých oblastech příbuzných téma četné synergie. V době konání se těchto dvou veletrhů zavítá do Norimberku pravidelně přes 100 tisíc návštěvníků z celého světa.


Odborná nabídka


  • stroje na obrábění dřeva
  • elektrické nářadí a pneumatické ruční nářadí
  • nástroje, brousicí a lešticí prostředky
  • technika na opracování povrchu
  • technika odstraňování odpadu
  • upevňovací technika a kování
  • stavební prvky, polotovary, vestavné částice a systémy pro nábytek a interiérovou výstavbu
  • dřevo, suroviny ze dřeva a dřevěné materiály

Pro vystavovatele

 

Online přihláška

Prospekt


Pro návštěvníky

 

Katalog vystavovatelů


Pro média

 

Tiskové centrum