13.02. - 16.02.2019

Mezinárodní veletrh biopotravin


Na mezinárodním veletrhu BIOFACH v Norimberku je každoročně představena nejobsáhlejší přehlídka trendů a inovací z biosektoru. Během čtyř veletržních dnů zde prezentují vystavovatelé z celého světa své novinky mezinárodnímu odbornému publiku.

 

Veletrh BIOFACH se těší velké oblibě rovněž u odborné veřejnosti z České republiky. Také v roce 2019 je účast firem na veletrhu BIOFACH podpořena ze strany Ministerstva zemědělství ČR. Účast je možná buď  na společné expozici pod záštitou MZe nebo na samostatném firemním stánku. Informace k dotačnímu programu „9H – Podpora účasti na mezinárodních veletrzích a výstavách v zahraničí“ naleznete zde.

Do 30.6.2018 se mohou na MZe hlásit ti zájemci, kteří se hodlají prezentovat na společné expozici.  Akviziční dopis BioFach 2019 obsahuje detaily k účasti včetně přihláškového formuláře, který je nutno odeslat do 30. června na adresu: jitka.borkovcova@mze.cz. Kapacita prostoru je bohužel omezena.

 

Společnosti, které upřednostní prezentaci na samostatném firemním stánku se přihlašují přímo u pořadatele veletrhu vyplněním online formuláře. Anglická verze zde, německá verze zde.

Deadline pro vyplnění přihlášky je 31.7.2018.

V případě Vašich dotazů týkajících se veletrhu BIOFACH všeobecně, společné či samostatné expozice, nás neváhejte kontaktovat.

 


Odborná nabídka


  • biopotraviny pro maloobchod, velkoobchod, specializované obchody, supermarkety a gastronomii
  • ekologické zemědělství a marketing
  • ostatní přírodní produkty
  • media a služby

Pro vystavovatele

 

30.6. 2018 Deadline pro nahlášení na společnou expozici MZe

31.7.2018 Deadline pro podání přihlášky u pořadatele

Dotace na účast na veletrhu z MZE

Online přihláška

Prospekt


Pro návštěvníky

 

Katalog vystavovatelů


Pro média

 

Tiskové centrum