Pro vystavovatele


Agentura pro podporu obchodu CzechTrade má v dotačnímu projektu NOVUMM nebo NOVUMM KET zařazeny v letech 2018 a 2019 následující veletrhy pořádané v Norimberku:

 

 

EuropeanCoatingsShow 2019

IWA 2019

EnforceTac 2019

SENSOR+TEST 2019

FachPack 2019

IT-SA 2019

BrauBeviale 2019

Na výše uvedených veletrzích je organizována společná expozice českých firem.

Jakmile je splněna podmínka účasti nejméně 5 firem na společné expozici, mohou o dotaci žádat samostatně vystavující malé a střední podniky.

Detailní informace k OPPIK NOVUMM a NOVUMM KET naleznete zde.

Jeli Vaše společnost zainteresovaná vystavovat na některém z veletrhů, který pořádá NürnbergMesse Group, rádi Vám budeme nápomocni v přípravách Vaší účasti. Jako první krok je nutno vyplnit přihlášku, tu naleznete u všech veletrhů pořádaných v Norimberku v sekci daného veletrhu v pravém sloupci v prostoru „Pro vystavovatele“.

MesseService nabízí vystavujícím firmám širokou škálu stánků.  Na webové stránce Standkonfigurator si můžete vybrat expozici dle vašich představ. Zdarma si můžete nechat zaslat cenovou nabídku na vámi zvolenou expozici.

Zajištění hotelu přes veletržní společnost: hotels.nuernbergmesse

Zajištění hotelu přes rezervační portály:

Nuernberg.de 

HRS

Pronájem pokojů, apartmánu u soukromých osob 9flats

Rezervace hotelu přes partnerskou společnost pořadatele veletrhu: ServicePartner Business & Service

Příjezdová mapka po dálnici.

Pro vystavovatele nejsou vyhrazena speciální parkoviště, ve dnech před a po veletrhu je parkování na přilehlých parkovištích zdarma, ve dnech konání se veletrhu stojí parkování 10 EUR na den.

Užitečné informace


Dotace na veletrhy od CzechTrade

 

Dotace na veletrhy od Ministerstva zemědělství

 

Upozornění na falešné zápisy do katalogů 

Bohužel se rozmáhá nekalá činnost ohledně falešných zápisů do katalogů. Informace v češtině naleznete zde. Podrobné informace a návod jak postupovat zveřejňuje na svém webu AUMA (Německý svaz výstavnictví).