GaLaBau – Norimberk opět na zeleno

GaLaBau:  zahrady – krajinářství – zelený design

 

Od 12. září bude podobu čtyř dnů dominovat norimberskému veletržnímu centru zelená barva. Uskuteční se zde již 23 ročník mezinárodního veletrhu GaLaBau, který je zaměřený na městskou zeleň a veřejné prostory. Přes 1300 vystavovatelů představí kompletní nabídku pro plánování, výstavbu a údržbu zahrad, parků a zelených veřejných prostranství.

 

K vidění je zde mnoho inspirativních věcí z oblasti zahradní a krajinářské tvorby, správy zeleně i dalších oblastí. Stěžejní je na veletrhu GaLaBau segment strojů, do kterého spadá přibližně polovina vystavovatelů. Vystavují se stroje pro údržbu a péči o zeleň, stavební stroje a komunální technika. Zhruba 30 procent vystavovatelů nabízí stavební materiály, stromy, rostliny, osivo a 20 procent je věnováno speciálním segmentům, jako je vybavení sportovních a dětských hřišť, městský mobiliář nebo výstavba a údržba golfových hřišť. Katalog vystavovatelů naleznete zde.

Přijeďte se i Vy na veletrh GaLaBau inspirovat a informovt o novinkách, které hýbou zelenou branží. Vstupenky v předprodeji je možné zakoupit přes oficiální webové stánky pořadatele. 

Ve spolupráci se společností pro zahradní a krajinářskou tvorbu SZKT je v sobotu 15.9. organizován jednodenní zájezd. Více informací, program a registraci můžete provést na webu SZKT.