BIOFACH 2019 – společná expozice MZe

Veletrh BIOFACH se každoročně stává místem sekání odborníků na biopotraviny a ekologické zemědělství. Další ročník této mezinárodní akce proběhne 13.-16.2.2019.

Jste výrobci biopotravin, surovin s platným biocertifikátem a chtěli byste představit vaše výrobky mezinárodnímu publiku? Ideální možnost pro prezentaci je společná expozice organizovaná Ministerstvem zemědělství ČR. Deadline pro zaslání přihlášky na společnou expozici je 30.6.2019.

Podrobné instrukce ke společné expozici naleznete v souboru “Akviziční dopis BioFach 2019“. Každá zúčastněná firma se podílí na společném stánku s plochou 8qm, k dispozici je pro všechny účastníky vybavená kuchyňka a zázemí. Kompletní organizaci a stavbu stánku zajišťuje MZe.

 

Zájem o tuto formu prezentace je zpravidla nadprůměrný, MZe má k dispozici prostor pouze pro 17 firem. Deadline pro podání přihlášky je 30.6.2018.  Přihlášku naleznete ve výše zmíněném akvizičním dopisu. Detailní informace k dotaci 9H získáte také na webové stránce MZe: http://eagri.cz/public/web/mze/ministerstvo-zemedelstvi/proexportni-okenko/mezinarodni-veletrhy-a-vystavy/x9-h-podpora-ucasti-na-mezinarodnich/

 

V případě Vašich dotazů týkajících se veletrhu BIOFACH nebo společné expozice nás neváhejte kontaktovat.

 

Co byste měli vědět o veletrhu BIOFACH:

– největší a nejvýznamnější veletrh a kongres na téma biopotravin a ekologického zemědělství

– 2018 počet vystavovatelů 2.962 , počet návštěvníků 50.200, (každoroční růst obou parametrů 2017: 2.785 vystavovatelů, 50.000 návštěvníků). BIOFACH-2018-Show-Report

– prezentované výrobky musí mít platný biocertifikát

– probíhá současně s mezinárodním veletrhem přírodní kosmetiky VIVANESS

– BIOFACH i VIVANESS jsoukontraktační, neprodejní veletrhy určené výhradně odborným návštěvníkům.